Τι προσφέρουμε
Το τμήμα Ιατροτεχνολογικών Προϊόντων έχει δεσμευτεί για την εφαρμογή μη επεμβατικών θεραπειών σε διαδικασίες Επεμβατικής Καρδιολογίας και Ραδιολογίας, επενδύοντας στην τελευταία λέξη της τεχνολογίας τόσο στην έρευνα και ανάπτυξη, όσο και στην παραγωγή και τη διανομή. Επιπλέον κατασκευάζουμε αναλώσιμα για: Νεφρολογία, Ουρολογία, Παροχή Υγρών και Αναισθησιολογία.
Εκτός από την παραγωγή προϊόντων με την ονομασία Rontis, μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσίες OEM, καθώς και λύσεις για προσαρμοσμένα προϊόντα με πολλαπλές συνθέσεις. Η πλήρης γκάμα των προσφερόμενων προϊόντων και υπηρεσιών είναι διαθέσιμα και από τις δύο παραγωγικές μας μονάδες στις πόλεις της Λάρισας και του Veles.